Fındık fiyatları belirlenmesi ürünün kalitesi ve rekoltesine bağlıdır. İklim şartları ve arz-talep parametresi ile belirlenen Fındık fiyatları serbest piyasa fiyatları olarak size bu sayfada sunulacaktır. OrduGiresunDüzceSakaryaTrabzonSamsun Ticaret Borsasından ilan edilen bilgiler ile Fındık fiyatları size en güncel haliyle bu sayfada yayınlanacaktır. Bu sayede ürününüzü daha bilinçli bir şekilde elinizden çıkarabilir ve satın alabilirsiniz. Ürünlerinizin kalitesi ve arz talep oranı değişebileceğinden bu sayfada farklı ticaret borsalarından alınan bilgiler gösterilecek. Aynı zamanda en yüksek ve en düşük Fındık fiyatları da burada bulunacaktır. Fındık fiyatları ticaret borsalarından güncelleme geldiği takdirde anında burada yayınlanacaktır. Her fiyat güncellemesiyle fiyatların hangi yöne doğru ilerlediğini görebileceksiniz.

Burada belirtilen Fındık Fiyatları hafta içi her gün güncellenmektedir.

Fındık fiyatları haricinde ürününüz hakkında her haberi buradan takip edebileceksiniz. Bu sayede Fındık fiyatlarını etkileyen her faktörden önceden haber alabileceksiniz. Aynı zamanda üretici ve satıcıları etkileyen her değişimden haberdar olacaksınız.

Burada yayınlanan Fındık fiyatları ile tezgah fiyatları değişebilmektedir.

Fındık hakkında Kısa Bilgi

Fındık ülke ekonomisine en fazla dolar girdisi sağlayan tarım ürünü olduğu için ülke ekonomisinde çok önemli bir yeri vardır. Dünyada üretim açısından Türkiye birinci sırada gelmektedir. Fakat sahada alınan ürün oranında birinciliğimiz yoktur. Yani birim kareden alınan ürün ülkemizde azdır. Kuzey Anadolu Dağları boyunca her yerde yetişebilmektedir.  Ordu, Giresun, Düzce, Sakarya, Trabzon, Samsun yörelerinde yetişen fındık bölgelerin ekonomisini etkileyen en önemli faktörlerdendir.

0 Puan (0 Kullanıcı Oy Verdi)
Değerlendirmeler
Değerlendirmeler Oyunuzu Verin
Sırala:

İlk Değerlendiren Sen Ol!

User Avatar
Onaylandı
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Oyunuzu Verin

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here